AKKURT'TA KARİYER

TANITIM FİLMİMİZ

Aluexpo2017 ALUEXPO 2017 Alüminyum Sektörünün Buluşma Noktası

 

ALUEXPO 2017 - 5. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina

ve Ürünleri İhtisas Fuarı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5-7 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi\'nin

9-10-11. hollerinde gerçekleştirilecek...

Global Alüminyum Sektörünün en önemli fuarlarından biri olarak tanınan ALUEXPO Fuarı, Türkiye\'nin önde gelen alüminyum üreticileri için alüminyum ürünlerini kullanan tüm firmalara, birincil alüminyumdan, yarı bitmiş ve bitmiş her türlü alüminyum ürüne kadar her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve her türlü mühendislik uygulamalarına yönelik alüminyum çözümlerini tanıtabilecekleri bir platform sunmaktadır.

ALUEXPO\'da alüminyum ürünlerin yanı sıra ulusal ve uluslararası tedarikçilerin sergilediği, alüminyum üretiminde kullanılan son teknoloji ile üretilmiş makina, ekipman, hammadde ve sarf malzemeleri de yer almaktadır.

 

Standımıza katılımlarınızı bekleriz.

amerika ALUMINIUM USA 2015 Fuarına Davet

Amerika\'nın Detroit şehrinde düzenlenecek olan Alüminyum fuarına katılımcı olmaktayız. 

Siz değerli dostlarımızı standımıza bekleriz.

Fuar Resim Aluexpo 2015 İstanbul Fuarı

İFM de düzenlenen Aluexpo2015 fuarında standımızda bizleri yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımıza teşekkür ederiz. 

AKKURT'TA KARİYER

Yüzey işlem konusunda edindiğimiz tecrübeler müşterilerimizin aylık kapasitelerinde sektörün ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayacak tonajlara ulaşabiliyor. Polisaj makinalarımız profil yüzeylerinde arzu edilen kaliteye ulaşmalarında katkı sağlamakta. Satinaj Makinamız günlük kapasite ve yüzey kalitesi ile bulunduğu bütün fabrikalarda mükemmel sonuçlar veriyor.

Üretmiş olduğumuz ısı yalıtımlı profil montaj hatları gerek makina kalitesi ve fiyat avantajı gerek ise çıkartmış olduğu ürün kalitesi yönünden tercih sebebi olmaktadır.