HAKKIMIZDA

TANITIM FİLMİMİZ

Aluexpo2017 ALUEXPO 2017 Alüminyum Sektörünün Buluşma Noktası

 

ALUEXPO 2017 - 5. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina

ve Ürünleri İhtisas Fuarı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5-7 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi\'nin

9-10-11. hollerinde gerçekleştirilecek...

Global Alüminyum Sektörünün en önemli fuarlarından biri olarak tanınan ALUEXPO Fuarı, Türkiye\'nin önde gelen alüminyum üreticileri için alüminyum ürünlerini kullanan tüm firmalara, birincil alüminyumdan, yarı bitmiş ve bitmiş her türlü alüminyum ürüne kadar her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve her türlü mühendislik uygulamalarına yönelik alüminyum çözümlerini tanıtabilecekleri bir platform sunmaktadır.

ALUEXPO\'da alüminyum ürünlerin yanı sıra ulusal ve uluslararası tedarikçilerin sergilediği, alüminyum üretiminde kullanılan son teknoloji ile üretilmiş makina, ekipman, hammadde ve sarf malzemeleri de yer almaktadır.

 

Standımıza katılımlarınızı bekleriz.

amerika ALUMINIUM USA 2015 Fuarına Davet

Amerika\'nın Detroit şehrinde düzenlenecek olan Alüminyum fuarına katılımcı olmaktayız. 

Siz değerli dostlarımızı standımıza bekleriz.

Fuar Resim Aluexpo 2015 İstanbul Fuarı

İFM de düzenlenen Aluexpo2015 fuarında standımızda bizleri yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımıza teşekkür ederiz. 

Hakkımızda

1972 yılında kurulan AKKURT A.Ş. başarılı geçmişiyle konusunda Türkiye’nin önde gelen makina imalatçısı olup daima yenilikçi misyonu ile dünya çapında söz sahibi olmayı vizyon edinmiştir.        90’lı yılların başlarında alüminyum sektöründe projelerine devam eden AKKURT 2003 yılıyla sektördeki ilk ihracatını polisaj makinasıyla gerçekleştirdi.Her geçen gün hedeflerini daha ileriye taşıyarak satış ağını genişleten AKKURT A.Ş. Almanya’dan Kazakistan’a , İran’dan Nijerya’ya kadar 27 ülkede 100 den fazla şehire projelerini ulaştırdı.   Bugün kurucusu olan Yalçın AKKURT ‘un anlayışı ile her zaman güvenilir,yenilikçi ve ürünlerinin arkasında duran bir marka olmuştur.